Caravana Medicală a ajuns în județul Sălaj. Peste 150 de locuitori ai comunei Lozna au beneficiat de servicii medicale gratuite!

Caravana Medicală a ajuns în județul Sălaj. Peste 150 de locuitori ai comunei Lozna au beneficiat de servicii medicale gratuite!
Caravana Medicală și-a început misiunea în județul Sălaj
Caravana Medicală și-a început misiunea în județul Sălaj. În primele două zile de activitate, în Comuna Lozna, peste 150 de persoane au beneficiat de servicii medicale gratuite, la standarde europene.
Caravana Medicală România Suverană continuă misiunea de a face bine pentru români și România și în următoarea perioadă o să ajungă și în localitățile Buciumi și Bobota din județul Sălaj.
În primele șapte luni de activitate, Caravana Medicală a ajuns în 29 de județe și a oferit consultații gratuite, la standarde europene, unui număr record de peste 16.000 de români.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:56 - Anca Alexandrescu, critici dure la adresa lui Ilie Bolojan: "Avem nevoie de un guvern care să facă ordine în țară"
- 20:16 - Un obiect exploziv din Al Doilea Război Mondial a explodat la un foc de tabără, în Austria: cinci copii răniți
- 17:14 - Sondaj CURS: Românii cred că Ilie Bolojan trebuie să demisioneze. AUR și PSD rămân în topul preferințelor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News














