Advertising
CAZUL CELOR ȘAPTE COPII MORȚI DIN CAUZA INFECȚIILOR LA SPITALUL „SFÂNTA MARIA” IAȘI . MANAGER DEMIS, DAR PĂSTRAT CA DIRECTOR MEDICAL

CAZUL CELOR ȘAPTE COPII MORȚI DIN CAUZA INFECȚIILOR LA SPITALUL „SFÂNTA MARIA” IAȘI . MANAGER DEMIS, DAR PĂSTRAT CA DIRECTOR MEDICAL
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 30 sept. 2025, 17:40
Scandal uriaș la Spitalul de Pediatrie „Sfânta Maria” din Iași, după ce șapte copii și-au pierdut viața din cauza unei bacterii extrem de periculoase.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 11:28Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























