Kamara a rupt tăcerea după apariția imaginilor cu amanta lui Reghecampf: ”Am avut noroc cu ea. A făcut să vorbească țara de noi”
29 nov. 2021, 10:35
Actualizat: 29 nov. 2021, 10:35

Kamara a rupt tăcerea după apariția imaginilor cu amanta lui Reghecampf: ”Am avut noroc cu ea. A făcut să vorbească țara de noi”
Articol scris de Scris de Realitatea de Tulcea
Kamara a vorbit despre așa zisa relație cu actuala iubită a lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc
Kamara a vorbit despre așa zisa relație cu actuala iubită a lui Laurențiu Reghecampf, Corina Caciuc.
Femeia originară din Deva este cu 17 ani mai tânără decât Laurențiu Reghecampf. Cei doi s-ar fi cunoscut la Dubai. Artistul a infirmat, în exclusivitate, la Realitatea Sportivă, că ar fi avut o relație cu aceasta. Mai multe detalii, puteți citi accesând realitateasportiva.net.
Sursa: Realitatea Star
Citește și:
- 16:08 - Proiectul de buget prezentat de Ministerul Finanțelor a fost avizat favorabil, Ora 17:00, ședință de guvern
- 15:57 - Statele Unite își mențin obiectivele în Iran: „Nu îi vom permite să obțină arma nucleară”
- 15:34 - Moscova transmite un mesaj dur: participarea la operațiunea SUA în Ormuz înseamnă implicare directă în război
- 14:50 - Asigurări de la autorități: stocurile de combustibil depășesc 2 milioane de tone, piața rămâne stabilă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News











