Advertising
MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI

MINISTERUL ENERGIEI A DECLARAT SITUAȚIE DE URGENȚĂ ÎN ALIMENTAREA CU CARBURANȚI
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 5 aug. 2025, 11:11
Ministerul Energiei a autorizat scoaterea țițeiului și motorinei din stocurile de urgență
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























