Advertising
NU ACCESAȚI ACEST LINK!
26 apr. 2022, 09:40
Actualizat: 26 apr. 2022, 09:40

NU ACCESAȚI ACEST LINK!
Articol scris de Scris de Realitatea de Tulcea
Sperăm că nu ați accesat acel link!
De sărbători, mai multe persoane au primit SMS-uri care conținea un link cu un mesaj vocal. Poliția Română atrage atenția că deschiderea acestuia putea pune în pericol securitatea datelor de pe dispozitivul de pe care era accesat”Ați primit și dumneavoastră acest mesaj?Sperăm că nu ați accesat acel link!Reamintim!Nu accesați link-uri primite de la persoane necunoscute!Nu vă lăsați înșelați!Vă rugăm să distribuiți acest mesaj și să le reamintiți persoanelor vulnerabile de riscurile la care se expun în mediul online!Vă mulțumim!”, este mesajul Poliției Române.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:56 - Anca Alexandrescu, critici dure la adresa lui Ilie Bolojan: "Avem nevoie de un guvern care să facă ordine în țară"
- 20:16 - Un obiect exploziv din Al Doilea Război Mondial a explodat la un foc de tabără, în Austria: cinci copii răniți
- 17:14 - Sondaj CURS: Românii cred că Ilie Bolojan trebuie să demisioneze. AUR și PSD rămân în topul preferințelor
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News














