Advertising
Tot mai mulți copii s-au îmbolnăvit de coronavirus

Tot mai mulți copii s-au îmbolnăvit de coronavirus
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 17 apr. 2021, 10:16
Motivul pentru care numărul copiilor care fac COVID a crescut în valul trei al pandemiei este acela că virusul a suferit mutații, cred specialiștii
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























