Advertising
George Simion, mesaj dur pe Facebook: "Guvernarea Bolojan zice că totul e bine. Talpa Țării spune altceva"

George Simion, mesaj dur pe Facebook: "Guvernarea Bolojan zice că totul e bine. Talpa Țării spune altceva"
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 6 nov. 2025, 12:00
Postarea este însoțită de o fotografie în care apare și Anca Alexandrescu
Citește și
- 12:10Ultimatumul dat de PNL lui Adrian Veștea și altor patru liberali de a părăsi partidul a expirat
- 11:15Zi decisivă în Parlament: audierile pentru Guvernul Veștea încep la prânz, votul final - luni seara
- 10:37Ședința Birourilor Permanente Reunite din Parlament a fost SUSPENDATĂ: când vor fi reluate discuțiile
- 10:35Ludovic Orban îl atacă dur pe Nicușor Dan: „Asta se cheamă trădare”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























