Advertising
SIMION ȘI GAVRILĂ, ANUNȚ EXPLOZIV DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU CĂLIN GEORGESCU: SUVERANIȘTII SUNĂ MONBILIZAREA - ”TREBUIE SĂ RĂMÂNEM UNIȚI!”

SIMION ȘI GAVRILĂ, ANUNȚ EXPLOZIV DUPĂ ÎNTÂLNIREA CU CĂLIN GEORGESCU: SUVERANIȘTII SUNĂ MONBILIZAREA - ”TREBUIE SĂ RĂMÂNEM UNIȚI!”
Scris de Realitatea de Tulcea Publicat: 10 mar. 2025, 13:27
George Simion și Ana Maria Gavrilă au anunțat, la finalul întâlnirii cu Călin Georgescu de astăzi, că au decis să-l susțină în continuare pe candidatul independent pentru funcția supremă în stat
Citește și
- 17:37Negocieri la Cotroceni. Ce variante ar putea alege președintele Nicușor Dan pentru noul guvern
- 16:52Victor Ponta, propus din nou pentru funcția de premier de către alianța „Uniți pentru România”
- 16:19Călin Georgescu intervine în ziua consultărilor cruciale. ”Un guvern depărtat de voia lui Dumnezeu va cădea oricum”
- 15:28PNL pune condiții pentru votarea guvernului PSD. Decizia se va lua în ședința liberalilor - SURSE
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























