Advertising
Accident mortal în Ialomița. Pieton spulberat de o mașină condusă de un tulcean
20 dec. 2021, 16:10
Actualizat: 20 dec. 2021, 16:10

Accident mortal în Ialomița. Pieton spulberat de o mașină
Articol scris de Scris de Realitatea de Tulcea
Un bărbat în vârstă de 62 de ani a murit într-un grav accident de circulație care a avut loc în localitatea ialomițeană Ograda.
Un bărbat în vârstă de 62 de ani a murit într-un grav accident de circulație care a avut loc în localitatea ialomițeană Ograda.
În urma verificărilor efectuate a reieșit că, în timp ce un bărbat în vârstă de 62 de ani, din orașul Țăndărei, se deplasa pe partea carosabilă a fost lovit de un autoturism condus de un bărbat în vârstă de 43 de ani, din județul Tulcea.Conducătorul auto a fost testat cu aparatul Drager, rezultatul indicând o valoare negativă.Cercetările sunt continuate sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.
Sursa: Realitatea de Ialomita
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:25 - Fostul ministru al Muncii: Vârsta de pensionare nu trebuie crescută
- 20:22 - Șoc la pompă: benzina peste 9 lei, motorina se apropie de 10 lei. Avertismentul specialiștilor
- 20:16 - Un obiect exploziv din Al Doilea Război Mondial a explodat la un foc de tabără, în Austria: cinci copii răniți
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News














