O femeie de 72 de ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din municipiul Brăila

O femeie de 72 de ani s-a aruncat de la etajul 4 al unui bloc din municipiul Brăila
Salvatorii încearcă să facă manevre de resuscitare
Astăzi, în jurul orei 11:25 polițiștii au fost sesizați prin apel 112 cu privire la faptul că o femeie, în vârstă de 72 de ani, amenință că se va arunca de la etajul 4 al apartamentului în care locuiește, situat pe Calea Galați din municipiul Brăila.
În aceste momente la fața locului se află polițiștii, un negociator din cadrul I.P.J. Brăila, sprijiniți de pompierii din cadrul I.S.U Brăila cu o autospecială de intervenție și salvare de la înălțime, o autospecială de descarcerare și o ambulanță SMURD.
La scurt timp, femeia, în vârstă de 72 de ani, din Brăila, s-a aruncat de la geam. În aceste momente îi sunt acordate îngrijiri medicale de specialitate, salvatorii încercând să o resusciteze.
Femeia a fost transportată la spital, dar în jurul orei 13.30 aceasta a decedat.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 08:27 - Schimbări radicale în Codul Rutier: amenzi mai mari și suspendarea permisului pentru neplată
- 08:13 - Remorcher scufundat în Portul Midia. Trupul unei alte persoane decedate a fost recuperat de scafandrii militari
- 07:57 - Carburanții s-au scumpit din nou: motorina premium trece de 10 lei pe litru în unele benzinării
- 21:34 - Liderul Cubei îl avertizează pe Trump: „Orice intervenție va fi întâmpinată cu o rezistență de nezdruncinat”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News











