Advertising
Ilie Bolojan, discuții decisive cu șefa Comisiei Europene pentru banii din PNRR: sunt în joc 231 milioane de euro

Ilie Bolojan, discuții cu șefa Comisiei Europene
Scris deRealitatea de Tulcea
Publicat23 feb. 2026, 08:49
Sursărealitatea.net
Negocieri disperate pentru sutele de milioane de euro din PNRR pe care România riscă să le piardă după întârzierile la reforma pensiilor speciale! Ilie Bolojan va merge pe 26 februarie la Bruxelles să se întâlnească cu șefa Comisiei Europene, Ursula von der Leyen.
Citește și
- 21:08Sistemul medical băgat de Bolojan la aparate. Ana Maria Păcuraru: „Un medic de la Făurei nu poate fi plătit după aceeași grilă cu un medic de la Floreasca”
- 12:21Petrișor Peiu: „Dezbaterile din Parlament pe problemele reale au fost îngropate de vuvuzelele mizelor mici”
- 14:36Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „Peste aceste lucruri trebuie să trecem strângând din pumn, fiind puternici și revenind la vechea ordine”
- 17:42Românii, sacrificați de Ilie Bolojan pentru imaginea de salvator
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























