Advertising
Piperea, după consultările cu Nicușor Dan: „Chiar dacă mi-a dat dreptate că suntem occidentali și europeni, nu ne consideră o soluție”

Gheorghe Piperea, europarlamentar AUR
Scris deRealitatea de Tulcea
Publicat23 iun. 2026, 15:12
Sursărealitatea.net
Europarlamentarul AUR Gheorghe Piperea a tras primele concluzii după consultările desfășurate la Palatul Cotroceni, anunțând că președintele Nicolae Dan ar urma să desemneze un nou candidat la funcția de premier, în ciuda blocajului politic persistent.
Citește și
- 21:08Sistemul medical băgat de Bolojan la aparate. Ana Maria Păcuraru: „Un medic de la Făurei nu poate fi plătit după aceeași grilă cu un medic de la Floreasca”
- 12:21Petrișor Peiu: „Dezbaterile din Parlament pe problemele reale au fost îngropate de vuvuzelele mizelor mici”
- 14:36Dan Dungaciu (prim-vicepreședinte AUR): „Peste aceste lucruri trebuie să trecem strângând din pumn, fiind puternici și revenind la vechea ordine”
- 17:42Românii, sacrificați de Ilie Bolojan pentru imaginea de salvator
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Tulcea și pe Google News


























